Kozmetika

Hviezda na poli kozmetiky: SKIN1004

Je niekoľko ingrediencií, ktoré majú zázračný vplyv na moju pokožku a jednou z nich je Centella Asiatica. Často využívaná v kórejskej kozmetike, hlavne v produktoch zameraných na liečbu akné. Značka SKIN1004 využíva vo svojich najznámejších produktoch práve túto zložku.

SKIN1004 je kórejská značka produktov určených na starostlivosť o pleť. Rastlinu Centella Asiatica zbierajú na Madagaskare. Získavajú nepoškodenú rastlinu a jej účinok ešte zintenzívňujú svojou metódou extrakcie, aby dosiahli maximálny prínos pre pleť. Ich produkty sa môžu chváliť certifikátom čistoty.

V ich produktoch nájdete len bezpečné prísady vhodné pre citlivú a podráždenú pokožku, vyhýbajú sa bežným dráždivým prísadam ako napríklad alkohol, parabény, trietanolamín, umelé vône a farbivá.

Ich najznámejšie produkty sú určite ampulka a toner.

Madagascar Centella Asiatica ampulka – Prvým produktom, ktorý nás očaril je určiite ampulka, ktorá obsahuje iba jednu zložku – 100 percentný extrakt Centella Asiatica. Má vodnatú ľahkú textúru, s jemnými mikro časticami a vďaka tomu sa rýchlo absorbuje do pleti.

Toner Madagascar Centella – Hydratačný a exfoliačný toner, ktorý obsahuje PHA na jemné odstránenie odumretých buniek pokožky. Vyhladí, a rozjasní pleť. Obsahuje 84 percent extraktu Centella Asiatica, a poskytuje úľavu aj pri problémoch ako napríklad psoriáza, akné či ekzémy. Takisto obsahuje kyselinu hyaulurónovú a betaín, aby poskytol pleti hydratáciu.

Za zmienku určite stoja aj ich ďalšie produkty, ako napríklad minerálny opaľovací krém či ľahký multifunkčný čistiaci olej. Všetky produkty nájdete na našom eshope.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.