Kozmetika

Ako sa starať o atopickú pokožku s produktami bez parfumácie

Extrémne suchá pokožka a s ňou spojené pľuzgiere a svrbenie trápi po zime mnohých z nás. Kórejská značka sa postavila pred výzvu a rozhodla sa poraziť atopické stavy pokožky.

Pyunkang Yul je kórejská značka, ktorá si zakladá na etickom prístupe, teda netestuje svoju kozmetiku na zvieratách. Funguje už viac ako 45 rokov a jej základy vznikli priamo v centre kórejskej kozmetiky. Výrobky sú bez parfumácie a bez farbív, pretože značka verí v jednoduchosť. Prinášame Vám postup, ktorý vás pomocou produktov kórejskej kozmetiky zbaví atopických stavov pokožky.

Vzhľadom na to, že atopická pokožka potrebuje silnú hydratáciu, rozhodujúci je výber hydratačných produktov, ktoré budete používať každý deň.

Esenciálny toner Pyunkang Yul – hydratačný toner, ktorý prináša pokožke intenzívnu hydratáciu. Je vhodný, ak by trpíte zápalom, Jej hlavnou ingrediencou je výťažok z koreňa Astragalus Membranaceus – Kozinec blanitý namiesto vody. Produkt prešiel prísnou európskou certifikáciou. Gélovitá textúra nezaťažuje pokožku.

Hydratačné sérum Pyunkang Yul – sérum vhodné pre extrémne suchú pleť je ďalší krok v starostlivosti o pleť. Nedráždi, chráni pleť pred vonkajšími vplyvmi a poskytuje okamžitú úľavu od pocitu napätia.

Hydratačný krém Pyunkang Yul – denný krém, ktorý poskytuje jemnosť a pružnosť pokožke, rýchlo sa vstrebáva a môžete ho používať aj viackrát denne, podľa toho ako budete cítiť potrebu. Pleť zanechavá zamatovo hebkú a jemnú.

Všetky produkty ponúkame v praktickej sade za zvýhodnenú cenu.

Čistenie je dôležitou súčasťou starostlivosti o pleť aj v prípade atopickej pokožky, nutnosťou je teda nájsť šetrné prípravky, ktoré vašu pleť nedráždia, ale zároveň ju šetrne vyčistia a zbavia odumretých buniek.

Takýmto produktom je peelingový gél Pyunkang Yul, ktorý namiesto mechanického zbavovania nečistôt ich rozpúšťa na povrchu. Obsahuje betain salicylát, čo je menej agresívna verzia bežnej kyseliny salicylovej, takže sa ho nemusia obávať ani ľudia s extrémne citlivou pokožkou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *