Kozmetika

Vianočné tipy: kórejská kozmetika pre všetkých

S vianočnými darčekmi je to občas boj. Týždne dopredu sa snažíme vymyslieť ten dokonalý darček, ktorým obdarujeme najbližšieho. Sme šťastní, že sme to začali riešiť v dostatočnom predstihu a vyhneme sa panike a stresu. Tento ideálny scénar je však utópiou, vždy objavíme lepší a lepší darček. Takto prejdú dni a zrazu je týždeň pred Štedrým dňom a my sa predierame nákupnym strediskom, pretože darčeky z internetu nám už kuriér alebo pošta nestihne doniesť. Od toho, aby ste sa vyhli vianočnému stresu, je tu náš vianočný pomocník. Kórejská kozmetika totiž nikdy nebude krokom vedľa.

Pre mamu

Kórejská kozmetika je vždy správna odpoveď. S našimi darčekovými sadami potešíte mamu a doprajete jej zaslúžený čas na oddych.

Pyunkang Yul Najlepší skincare set – Toner, hydratačný krém a sérum v luxusnej kazete prémiovej kórejskej značky vašej mame zaručene vyčaruje úsmev na tvári. Produkty sú vhodné pre všetky typy pleti, v kombinácií dodávajú pokožke hĺbkovú hydratáciu. Okrem toho ju určite poteší aj Cell Toxing Dermajours Essential Set – Prémiová sada proti vráskam od MEDI-PEEL.

Pre otca

Darčeky pre otca sú vždy tvrdý oriešok. Používa svoje “obľúbené” kozmetické produkty (obľúbené preto, lebo v posledných rokoch nič iné nevyskúšal) dookola. Nerobím si ilúzie o tom, aký čas naši otcovia trávia v kúpeľni starostlivosťou o pleť. Preto som vybrala jednoduché trio, ktorého používanie je nenáročné, ale účinné.

Innisfree – Forest For Men Fresh Skincare Set – Revitalizačný set pre mužov – Sada, ktorá obsahuje ružovú vodu, gélové mlieko pre mužov s obsahom čiernych kvasníc a penu na holenie a čistenie. Čierne kvasnice Black Yeast pochádzajú z Gotjawalu, Jeju, a vytvárajú ochrannú bariéru, ktorá pomáha znovu získať zdravie a dôveru v mužskú pokožku.

Pre sestru

Darček pre sestry je podľa mňa jednoznačne najjednoduchší výber. Už roky staviam na tradičnú kozmetiku západných značiek, ktorú viem, že používa, tentoraz som sa však rozhodla zariskovať. Už teraz však viem, že som mala objednať ANUA Set pre citlivú pleť aspoň dvakrát, pretože by to bol dokonalý darček aj pre mňa. Čo vám budem hovoriť, originálne zabalený box s extraktom z hutínie srdčitej je moja srdcová záležitosť

ANUA – Heartleaf Soothing Trial Kit – Set pre citlivú pleť – Box obsahuje Heartleaf 77% upokojujúci toner 40 ml, Heartleaf 70 Daily Relief Lotion 20 ml, Upokojujúca ampulka Heartleaf 80% 10ml, Heartleaf 77 Clear Pad 1 balenie x 2 náplasti. Extrakt srdcovky pleť upokojuje citlivú pleť a hydratuje.

Pre manželku/priateľku

Výber darčeka pre priateľku alebo manželku netreba podceňovať. Preto v tejto kategórií sú dokonca až tri tipy. Darček, ktorým nič nepokazíte, bude určite dermokozmetika kórejskej značky. Svojej polovičke tak doprajete luxusný zážitok a relaxáciu.

MEDI-PEEL Bor-Tox 5 Peptide Multi Care Kit Protivráskový set Jedinečný set s anti-age produktami, ktoré potrebuje každá zrelá pleť. Zvyšuje pružnosť pokožky, vylepšuje vzhľad jemných vrások a dodá pokožke výživu a hydratáciu. Obsahuje známe anti-age zložky, ako 5 druhov peptidov, adenozín, kolagén, elastín, kyselina hyalurónová,  Sederma Volufiline (prírodný botox) a 9 výťažkov z enzýmov.

MEDI-PEEL Peptide 9 Premium Skin Care Set Prémiový set s Peptidmi je prémiový set starostlivosti o pleť určený pre predčasné starnutie a suché typy pleti. Ľahké, ale účinné zloženie so 4 typmi kyseliny hyalurónovej pre hĺbkovú hydratáciu. Obsahuje patentovaný TimeCode Collagen™, ktorý zanecháva pokožku kyprú a mladistvo vyzerajúcu. Sada obsahuje Volume Tox Cream 50ml/10ml, Peptide 9 Aqua Toner 250ml/30ml, Peptide 9 Aqua Emulsion 250ml/30ml.

Some By Mi, AHA.BHA.PHA, 30 Days Miracle Starter Edition – Produkty z tejto rady uspokoja aj tých najnáročnejších užívateľov. Zázračná kozmetika s výťažkami z čajovníka, lieči podráždenú a problémovú pokožku. V tomto sete nájdete všetko pre to, aby vaša pleť bola po 30 dňoch používania dokonalá.Set obsahuje: 1x mydlová tyčinka 25g, 1x serum 10ml, 1x krem 20g, 1x toner 30ml.