Kozmetika

Dosiahnite krásnu pleť s COSRX

Prečo si značka COSRX získala takú popularitu ?

Vo svete plnom značiek, ktoré sľubujú magickú dodávku starostlivosti o pleť vo fľaši, sa jednej značke podarilo vyniknúť od ostatných.

COSRX, juhokórejská značka starostlivosti o pleť, si získala oddaných fanúšikov pre svoje efektívne a cenovo dostupné riešenia starostlivosti o pleť. COSRX, známy svojimi minimalistickými, no zároveň vysoko funkčnými produktmi, má niečo pre každého.

COSRX, skratka pre „COSmetics“ a „RX“ (predpis), je značka, ktorá sa zameriava na vytváranie produktov starostlivosti o pleť, ktoré sú bezpečné, účinné a jednoduché. COSRX, ktorý bol založený v roku 2014, si rýchlo získal obľubu medzi nadšencami starostlivosti o pleť a dermatológmi pre svoj záväzok riešiť rôzne problémy pleti bez zbytočných prísad a ozdôb.

Produkty tejto značky sa za posledný rok stali na našom E-shope a celkovo na celom svete absolútnym bestsellerom a preto si v tomto príspevku preskúmame značku a odporučíme niektoré z jej najlepších produktov, ktoré vám môžu pomôcť dosiahnuť krásnu a žiarivú pleť! 

Najlepšie odporúčania produktov COSRX:

Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser

Dobrá rutina starostlivosti o pleť začína s dobrým čistiacim prostriedkom. Kyselina salicylová je beta hydroxykyselina (BHA) známa svojou pozoruhodnou schopnosťou prenikať a čistiť póry. Je to obľúbená zložka pre tých, ktorí majú problémy s akné, čiernymi bodkami a inými problémami pokožky súvisiacimi s nadmerným mazom a upchatými pórmi. Kyselina salicylová exfoliuje povrch pokožky a hlboko v póroch, účinne odstraňuje odumreté kožné bunky, prebytočný maz a nečistoty.

Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser

COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Slimačí mucín je energická zložka v starostlivosti o pleť, známa svojou schopnosťou hydratovať, opravovať a upokojovať pokožku. Advanced Snail 96 Mucin Power Essence obsahuje neuveriteľných 96 % filtrátu slimačieho sekrétu, čo z neho robí fantastickú voľbu pre tých, ktorí chcú zlepšiť textúru pokožky, vyblednúť jazvy a dosiahnuť žiarivú pleť. Prináša aj rýchlu úľavu suchej, citlivej a pleti so sklonom k ružovke (rosacea).

Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

COSRX BHA Blackhead Power Liquid

Ak bojujete s čiernymi bodkami a upchatými pórmi, tento BHA exfoliant zmení hru. Obsahuje betaín salicylát, ktorý pomáha odstraňovať odumreté kožné bunky, redukovať čierne bodky a minimalizovať výskyt pórov. Pravidelné používanie môže viesť k hladšej a čistejšej pokožke.

 BHA Blackhead Power Liquid

AC Collection Acne Patch

Tieto hydrokoloidné náplasti sú záchranou pre každého, kto má problémy s akné. Vytvárajú ochrannú bariéru nad pupienkami, pomáhajú znižovať zápal a podporujú rýchlejšie hojenie. Jednoducho naneste náplasť na škvrnu cez noc a zobudíte sa s viditeľne zlepšenou pokožkou.

 AC Collection Acne Patch

Advanced Snail 92 All In One Cream 

Krém typu všetko v jednom, ako už názov napovedá, je navrhnutý tak, aby poskytoval širokú škálu výhod starostlivosti o pleť v jednom produkte. Tieto krémy sú ideálne pre jednotlivcov, ktorí oceňujú efektívnosť a jednoduchosť vo svojej každodennej rutine. Zvyčajne kombinujú hydratačné, anti-agingové a výživné vlastnosti, vďaka čomu sú vynikajúcou voľbou na riešenie viacerých problémov starostlivosti o pleť naraz. Krém je taktiež vhodný pleti so sklonom k začervenaniu – tzv. ružovke (rosacea).

Advanced Snail 92 All In One Cream

COSRX si urobil meno vo svete starostlivosti o pleť dodávaním účinných produktov, ktoré uspokoja široké spektrum problémov pleti. Či už máte problém s akné, suchou pokožkou, alebo si jednoducho chcete udržať zdravú pokožku, COSRX má pre vás riešenie.

Ak už si z tejto ponuky nenajdete produkt, ktorý vás oslovil, v našom E-shope nájdete mnoho iných produktov, ktoré možno budú práve pre vás „TOP“ 🙂 

https://www.dalora.sk/znacka/cosrx/

Začlenením niektorých z týchto odporúčaných produktov do vašej rutiny starostlivosti o pleť môžete urobiť krok bližšie k dosiahnutiu krásnej a žiarivej pleti.

Pamätajte, že konzistencia je kľúčová a vždy nové produkty otestujte pomocou záplat, aby ste sa uistili, že vyhovujú vášmu typu pleti.

2 thoughts on “Dosiahnite krásnu pleť s COSRX

  1. Mam zaujem mam cierne kruhi pod ocami a vela pehov na tvar ja sa hanbim mozete mi poradit a pomoct daco skvele na tvar Dakujem

    1. Andrej píše:

      Dobrý deň,

      Samozrejme, mohli by ste nám prosím napísať na našu emailovú adresu info@dalora.sk a detailnejšie opísať Váš tip pleti, alebo problém, ktorý Vás trápi? Ďakujeme, DALORA 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *