SKIN1004 - Madagascar Centella Hyalu-Cica First Ampoule - Hydratačné a upokojujúce sérum na tvár s pupočníkom 50ml
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica First Ampoule Hydratačné a upokojujúce sérum na tvár s pupočníkom je koncentrované sérum s obsahom 92 % extraktu z cica, ktoré kombinuje intenzívnu hydratáciu a upokojujúce účinky.
Podrobný popis
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica First Ampoule Hydratačné a upokojujúce sérum na tvár s pupočníkom je koncentrované sérum s obsahom 92 % extraktu z cica, ktoré kombinuje intenzívnu hydratáciu a upokojujúce účinky. Toto výnimočné sérum obsahuje výťažok z Centella Asiatica a ďalšie prírodné zložky, ktoré pomáhajú obnoviť a zjemniť pokožku.
Pomáha vyrovnať tón pleti, poskytuje intenzívnu hydratáciu a regeneráciu vďaka kyseline hyalurónovej v rôznych molekulárnych veľkostiach, čím zanecháva pokožku hladkú a žiarivú. Je ideálne pre všetky typy pleti vrátane citlivej, suchej, mastnej a zmiešanej pleti. Sérum pokožku upokojuje a hydratuje aj vďaka rastlinným zložkám ako voda z damšskej ruže, hruškový extrakt a brezová šťava.
PREČO SI TENTO PRODUKT ZAMILUJETE
Sérum SKIN1004 Hyalu-Cica First Ampoule je hydratačné sérum navrhnuté na okamžité zvlhčenie a upokojenie pokožky. Obsahuje aktívne látky ako madecassová kyselina a asiaticosid, ktoré podporujú syntézu kolagénu, urýchľujú hojenie a regeneráciu pokožky. Zároveň má upokojujúce vlastnosti, ktoré pomáhajú pri starostlivosti o problematickú pleť. Sérum má ľahkú, vodnatú textúru, ktorá sa rýchlo vstrebáva do pokožky bez zanechania lepkavého pocitu. Ak hľadáte sérum, ktoré poskytuje intenzívnu hydratáciu, upokojenie a podporuje regeneráciu pokožky, SKIN1004 sérum je vynikajúcou voľbou.
HLAVNÉ ZLOŽKY
- Extrakt z Centella asiatica 92% (pupočník ázijský) dodá vašej pokožke potrebnú regeneráciu, zlepší elasticitu a má zároveň výrazné upokojujúce a antibakteriálne účinky s redukciou začervenania, zápalov a podráždenia
- Kyselina hyalurónová hydratuje pokožku, zlepšuje jej pružnosť a pomáha udržať vlhkosť v pleti
- Niacínamid sa stará o rozjasnenie pokožky vďaka blokácii melanínového pigmentu, vyblednutie tmavých škvŕn a jazvičiek po akné, zároveň má antioxidačné a protizápalové vlastnosti vďaka kontrole nadmernej mazotvorby a čiernych bodiek
- Voda z damašskej ruže pleť upokojuje, redukuje začervenanie, rovnako intenzívne hydratuje a vyhladzuje
- Extrakt z hrušky pleť rozjasňuje, pomáha zabraňovať tvorbe tmavých škvŕn hneď od začiatku procesu
- Šťava z brezy je výborná na hydratáciu a upokojenie citlivej pokožky, pomáha posilňovať kožnú bariéru a udržiavať pleť vláčnu a žiarivú
- Beta-glukán má antioxidačný účinok, zabraňuje predčasnému starnutiu a obnovuje poškodenú pokožku
TYP PLETI
- Všetky typy pleti
- Citlivá pleť
- Suchá a dehydrovaná pleť
- Mastná a zmiešaná pleť
VLASTNOSTI
- Hĺbková hydratácia
- Upokojenie
- Rozžiarenie a zjednotenie tónu
- Regenerácia a zjemnenie
POUŽITIE
Po očistení pleti a použití tonera naneste primerané množstvo séra na tvár. Jemne vmasírujte do pokožky, kým sa sérum úplne nevstrebe. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov používajte ráno a večer ako súčasť vašej dennej a nočnej rutiny starostlivosti o pleť. Následne pokračujte s použitím hydratačného krému a opaľovacieho krému podľa potreby.
Dodatočné parametre
Kategória: | Séra |
---|---|
EAN: | 8809913830139 |
Zloženie: | Extrakt z Centella Asiatica (Gotu Kola) (92 %), Butylénglykol, Niacínamid, 1,2-hexándiol, Voda, Hydroxyacetofenón, karbomér, Glycereth-25 PCA izostearát, Etylhexylglycerín, Trometamín, Hyaluronát sodný (100,5Platajapéniumjaponský), Melouna A JuladiracychPP extrakt z listov, extrakt z kvetov Melia Azadirachta, propándiol, extrakt z kvetov Musa sapientum (banán), extrakt z plodov Coccinia indica, voda z kvetov Rosa Damascena, extrakt z ovocia Pyrus Communis (hruška),Výťažok z ovocia Prunus Domestica, Výťažok z kvetov Aloe Barbadensis, Výťažok z ovocia Cucumis Melo (melón), Výťažok z plodov Solanum Melongena, Výťažok z listov/stoniek Hedera Helix (brečtan), Výťažok z listov Ocimum Sanctum, Glycerín, Výťažok z Anastatica Hierochuntica, Výťažok z Corallina Longu, Výťažok z Curallina Officinalis Kyselina hyalurónová (500 PPB), hydrolyzovaná kyselina hyalurónová (500 PPB), extrakt z Portulaca Oleracea, extrakt z Artemisia Princeps, extrakt z koreňa Rhodiola Rosea. |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.