BANILA CO - Clean It Zero Calming Cleansing Balm - upokojujúci odličovací balzam s centellou 100ml
Upokojujúci odličovací balzam, ktorý sa na pleti mení na olej a šetrne rozpúšťa make-up aj SPF. Centella a guaiazulén zmierňujú začervenanie a posilňujú kožnú bariéru. Pleť zostáva čistá, svieža a bez mastného filmu.
- 🌿 Jemné odličovanie aj pre citlivú pleť
- 💧 Hydratácia a komfort bez pnutia
- ✨ Zjednotený vzhľad a upokojenie
Podrobný popis
BANILA CO Clean It Zero Calming Cleansing Balm je luxusný balzam, ktorý sa pri dotyku mení na hodvábny olej a bez námahy odstráni aj vodeodolný make-up či SPF. Vďaka centella asiatica, harmančeku a guaiazulénu okamžite upokojuje, znižuje začervenanie a chráni kožnú bariéru. Zanecháva pleť čistú, pružnú a pripravenú na ďalšie kroky starostlivosti.
PREČO SI TENTO PRODUKT ZAMILUJETE
- ✅ Rozpúšťa make-up a SPF bez podráždenia
- ✅ Upokojuje citlivosť vďaka cica & chamomile
- ✅ Nezanecháva mastný film, pleť je svieža a hebká
HLAVNÉ ZLOŽKY
Zložka | Čo to robí | Výsledný efekt |
---|---|---|
Centella Asiatica Extract | Upokojuje a podporuje regeneráciu | Menej začervenania, pevnejšia bariéra |
Guaiazulene | Antioxidant s protizápalovým účinkom | Okamžité skľudnenie a ochrana |
Jojobový olej | Vyživuje a zjemňuje | Hebká pleť bez mastnoty |
Chamomilla Recutita Extract | Zmierňuje podráždenie | Komfortná, vyhladená pleť |
VLASTNOSTI
- Balzam → olej → mliečna emulzia po pridaní vody
- Dokonale rozpúšťa nečistoty, maz aj vodeodolný make-up
- Upokojujúce, bariéru chrániace zloženie
- Bez pocitu ťažkosti či mastného filmu
PRE KOHO JE IDEÁLNA
Pre zákazníčky, ktoré chcú prvý krok čistenia bez kompromisov medzi účinnosťou a jemnosťou – najmä pri citlivej, reaktívnej alebo začervenanej pleti, ale aj pri suchej či normálnej/kombinovanej pleti.
VHODNÉ PRE TYPY PLETÍ
- ✅ Citlivá a reaktívna
- ✅ Suchá a dehydrovaná
- ✅ Normálna a kombinovaná
- ✅ Pleť so sklonom k začervenaniu
POUŽITIE
- 1️⃣ Naberte balzam špachtľou na suchú pleť.
- 2️⃣ Jemne masírujte – textúra sa zmení na olej a rozpustí make-up.
- 3️⃣ Pridajte trochu vody – olej sa emulguje na mliečko.
- 4️⃣ Dôkladne opláchnite a pokračujte druhým čistením.
PÁROVANIE V RUTINE
⭐️ Pro tip: Používajte ako krok 1 večernej dvojfázovej očisty. Po ňom zvoľte jemný gél s nízkym pH.
- Pred: – nie je potrebné (balzam je 1. krok)
- Po: COSRX – Low pH Good Morning Gel Cleanser 150 ml
Overený odkaz z feedu Dalora.sk.
KONZISTENCIA
Jemný „sherbet“ balzam, ktorý sa na pleti topí na hodvábny olej a po kontakte s vodou sa zmení na mliečne, ľahko zmyvateľné emulzné pohladenie.
Dodatočné parametre
Kategória: | Odličovacie Balzamy |
---|---|
Hmotnosť: | 0.2 kg |
EAN: | 8809759907583 |
Zloženie: | Cetyl Ethylhexanoate, Ethylhexyl Stearate, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, PEG-10 Isostearate, Synthetic Wax, 1,2-Hexanediol, Water, Butylene Glycol, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Centella Asiatica Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Onsen-Sui, Dipropylene Glycol, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Guaiazulene, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Anthemis Nobilis Flower Oil, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Lactobacillus Ferment, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassoside, Madecassic Acid |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.