Intenzívna kolagénová pleťová maska s komplexom viacerých typov hyalurónovej kyseliny pre okamžité spevnenie a liftingový efekt.
-
🎭 Pleť je vypnutá, pružná a rozžiarená
-
💦 Dodáva hĺbkovú hydratáciu vďaka 4 druhom hyalurónu
-
🌿 Výťažky zo sladkého drievka a koreňov rastlín upokojujú a vyrovnávajú tón
Podrobný popis
✨ PRE KOHO JE URČENÁ
Táto pleťová maska je ideálna pre každého, kto túži po pevnejšej a mladistvejšie pôsobiacej pleti. Skvelo sa hodí na mdlú, ochabnutú alebo dehydratovanú pokožku a vďaka šetrnému zloženiu je bezpečná aj pre citlivú pleť – na každodenné použitie.
🧼 ZAČNITE ČISTOU PLEŤOU
Dôkladne si vyčistite tvár a následne použite tonikum, aby bola pleť pripravená na maximálne využitie účinných látok. Tip: môžete siahnuť aj po toniku z rovnakej línie, napríklad Medicube Triple Collagen Toner 4.0.
📦 MASKU OPATRNE PRIPRAVTE
Vyberte masku z obalu a jemne ju rozložte tak, aby sa nepoškodila a dala sa ľahko priložiť na tvár.
😌 PRILOŽTE A DOLAĎTE USADENIE
Masku priložte na tvár a upravte ju tak, aby dobre sedela – najmä v okolí očí, nosa a úst, kde je presné priliehanie najdôležitejšie.
⏳ NECHAJTE PÔSOBIŤ 15–20 MINÚT
Doprajte pleti čas, aby vstrebala sérum. Počas pôsobenia sa snažte tvár zbytočne nepreťažovať mimikou.
💧 SÉRUM VMASÍRUJTE DO PLETI
Masku odstráňte a zvyšné sérum jemne vmasírujte do pokožky, kým sa úplne nevstrebe. Pleť bude pôsobiť hydratovanejšie, hladšie a sviežejšie.
✅ TIP PRE NAJLEPŠIE VÝSLEDKY
Používajte 2–3× týždenne ako doplnok k anti-age rutine, aby ste podporili pevnosť, hydratáciu a mladistvý vzhľad pleti.
PREČO SI TENTO PRODUKT ZAMILUJETE
- ✅ Rýchly liftingový efekt – pleť je okamžite pevnejšia
- ✅ Dokonalá dávka hydratácie – 4 druhy hyalurónu zasýtia suché miesta
- ✅ Konzistencia podobná druhá koža – maska perfektne prilieha
- ✅ Vyživuje a upokojuje vďaka extraktom koreňov a aloe kolagénu
HLAVNÉ ZLOŽKY
- ✨ AteloCollagen + hydrolyzovaný kolagén – spevnenie a výživa pleti
- ✨ Niekoľko foriem kyseliny hyalurónovej (sodný, hydrolyzovaný, draselný, natto) – vrstvená hydratácia
- ✨ Aminokyseliny z pšenice – regenerujú a obnovujú pleťové bunky
- ✨ Extrakty z Morus Alba, Polygonum, Scutellaria, licorice a ďalších – antioxidantná ochrana a upokojenie
- ✨ Panthenol + arginín – posilnenie bunkovej energie a upokojenie
VLASTNOSTI
- Ultra tenká maska, ktorá prilieha ako druhá koža
- Nie je lepivá, po odstránení necháva pleť hladkú a vyživenú
- Príjemná a jemná textúra, bez ťažkého pocitu
PRE KOHO JE IDEÁLNA
Pre ženy, ktoré chcú rýchly a efektívny boost hydratácie, spevnenia a rozjasnenia – pred špeciálnou udalosťou, po dlhom dni alebo ako relaxačnú kúru.
VHODNÉ PRE TYPY PLETI
- Suchá – pleť sa cíti okamžite revitalizovaná
- Sensitívna – botanické extrakty upokojujú
- Mastná/zmiešaná – hydratuje bez upchávania pórov
- Zrelá – spevnenie a pružnosť sú znateľné
POUŽITIE
- 1️⃣ Očisti pleť a mierne ňu osušte
- 2️⃣ Masku nanes na tvár a nechaj pôsobiť 15–20 minút
- 3️⃣ Odstráň masku, zvyšky serum vklep alebo pokračuj krémom
PÁROVANIE V RUTINE
⭐️Pro tip: Táto liftingová maska je ideálna ako intenzívny krok v tvojej večernej rutine, no výborne funguje aj ráno pred líčením. Pre maximálny účinok kombinuj s ďalšími kolagénovými produktmi.
- Predtým: MEDI-PEEL - Retinol Collagen Lifting Toner - Kolagénový toner s retinolom 150ml
- Potom: MEDICUBE - Collagen Jelly Cream - Omladzujúci želé krém s kolagénom 50ml
KONZISTENCIA
Ultra tenká, elastická a hydratovaná ako druhá koža – dokonale prilieha a poskytuje masku na mieru.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Masky na pleť |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 8809517411741 |
| Zloženie: | Water, Glycerin, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Arginine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Propanediol, Polyglyceryl-10 Laurate, Styrene/VP Copolymer, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Fragrance, Hydrolyzed Collagen, Allantoin, Panthenol, Wheat Amino Acids, Sodium Hyaluronate, Morus Alba Bark Extract, Polygonum Multiflorum Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Phellinus Linteus Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Extract, Paeonia Lactiflora Root Extract, Angelica Gigas Root Extract, Sophora Flavescens Root Extract, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Natto Gum, Pentylene Glycol, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Soluble Collagen, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Potassium Hyaluronate, AteloCollagen |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.