NATURE REPUBLIC - Real Nature Sheet Mask GREEN TEA - Hydratačná upokojujúca plátenná maska so zeleným čajom 23ml
Upokojujúca plátenná maska so zeleným čajom intenzívne hydratuje, zjemňuje začervenanie a navracia pleti sviežosť už za 10-20 minút.
- 🍃 okamžité upokojenie a sviežosť pleti
- 💧 dlhotrvajúca hydratácia bez lepivého pocitu
- ✨ jemnejší tón a hladší povrch pleti po jednom použití
Podrobný popis
Real Nature Green Tea Mask Sheet je tvoja expresná záchrana, keď pleť volá po hydratácii a kľude. Tenká tkanina je napustená ľahkou esenciou, ktorá vďaka Camellia Sinensis Seed Extract (zelený čaj) a upokojujúcim botanickým extraktom prinesie okamžité uvoľnenie pnutia, sviežosť a prirodzený jas. Glycerin, Butylene Glycol a Trehalose viažu vodu do epidermy, zatiaľ čo Sodium Hyaluronate dodá pleti šťavnatosť a vyhladenie. Upokojujúcu rovnováhu podporuje aj Centella Asiatica Extract a Chamomilla Recutita Flower Extract. Vďaka jemnej gélovej textúre sa esencia rýchlo vstrebáva bez lepivosti a zanechá len vláčnu, pružnú pokožku. Ak miluješ jednoduché a účinné rituály, túto masku si zamiluješ – za 10-20 minút pleť pôsobí oddýchnuto, pružne a sviežo. Ideálna pred make-upom, po lete či kedykoľvek, keď chceš “reset” pleti po náročnom dni. Anglický názov produktu: Real Nature Green Tea Mask Sheet.
PREČO SI TENTO PRODUKT ZAMILUJEŠ
- ✅ Rýchle upokojenie začervenania a diskomfortu
- ✅ Viditeľná hydratácia a jemnejší vzhľad pórov
- ✅ Hladší povrch pleti pripravený na make-up
- ✅ Praktických 23ml pre efekt “ako po ošetrení” doma
HLAVNÉ ZLOŽKY
- ✨ Camellia Sinensis Seed Extract – antioxidanty zo zeleného čaju pomáhajú zjemniť podráždenie a podporujú rovnováhu
- ✨ Centella Asiatica Extract – upokojuje a podporuje komfort citlivej pleti
- ✨ Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract – jemné zjemnenie a pocit úľavy
- ✨ Sodium Hyaluronate – hydratačný magnet pre plnší a hladší vzhľad
- ✨ Glycerin & Trehalose – udržiavanie vlhkosti a pružnosti pleti
- ✨ Paeonia Suffruticosa Root Extract – príspevok k zjednotenému a sviežemu vzhľadu
VLASTNOSTI
- jemná tkanina priľne ako “druhá koža”
- ľahká, gélová esencia bez lepivého finišu
- svieži pocit, ktorý zanechá pleť vláčnu a pružnú
- praktické jednorazové balenie vhodné na cesty aj pred udalosťou
PRE KOHO JE IDEÁLNA
Pre každú, kto chce rýchlo upokojiť a hydratovať pleť – či už po slnku, strese, cestovaní alebo pred líčením. Skvelá pre študentky, pracujúce ženy aj “busy mamas”, ktoré milujú rýchle rituály s viditeľným výsledkom.
VHODNÉ PRE TYPY PLETÍ
- normálna, suchá, dehydrovaná
- zmiešaná a mastná pri potrebe upokojiť a dodať vodu
- citlivá so sklonom k začervenaniu
POUŽITIE
- 1️⃣ Po očistení a toneri rozlož masku a prilož na tvár
- 2️⃣ Uhlaď tak, aby dobre priliehala okolo očí, nosa a úst
- 3️⃣ Nechaj pôsobiť 10-20 minút
- 4️⃣ Zvyšnú esenciu vmasíruj do tváre, krku a dekoltu
PÁROVANIE V RUTINE
⭐️Pro tip: Masku použij po čistení a toneri ako expresný hydratačno-upokojujúci krok - skvele ráno aj večer. Ráno vždy zakonči SPF.
💧 Pred plátennou maskou upokoji a priprav pleť tonikom COSRX - Centella Water Alcohol Free Toner - tonikum s extraktom pupočníku ázijského bez alkoholu 150ml, aby sa aktívne látky lepšie vstrebali.
☀️ Po maske v rannej rutine nanes ľahký opaľovací krém BEAUTY OF JOSEON - Relief Sun : Rice + Probiotic SPF50+ PA++++ - Opaľovací krém s probiotikami 50ml, ktorý uzamkne hydratáciu a ochráni pleť pred UV.
KONZISTENCIA
Tenká, pohodlná plátenná maska napustená sviežou gélovou esenciou, ktorá kĺže po pleti a zanechá ju vláčnu, pružnú a žiarivú – bez mastnoty a bez lepivosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plátené masky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 8806173495962 |
| Zloženie: | Water, Glycerin, Dipropylene Glycol, Alcohol, Hydroxyethylcellulose, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Paeonia Suffruticosa Root Extract, Centella Asiatica Extract, Trehalose, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Camellia Sinensis Seed Extract, Glyceryl Caprylate, Arginine, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Pvm/Ma Copolymer, Disodium EDTA, Fragrance, Hexyl Cinnamal |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.